Country Size Color Quality

NARLI BAHÇE EVLERİ projesi fiyatları NARLI BAHÇE EVLERİ ...

https://www.yeniprojeler.com/yeni-konut/narlI-bahce-evleri-fiyatlari-nerede-teslim...
NARLI BAHÇE EVLERİ projesinin teslim tarihi fiyat ve ödeme planları. NARLI BAHÇE EVLERİ projesinin adres, telefon ve e-posta bilgileri
Bing

Narlı Bahçe Evleri - Emlaktown

https://www.emlaktown.com/projeler/proje/narli-bahce-evleri
Bölgesinin en prestijli butik projesi olmayı planlayan Narlı Bahçe Evleri, 335 konuttan oluşacak. Projede 2+1'den 4+1'e kadar daire seçeneği bulunuyor. Narlı Bahçe Evleri projesinde yer alacak konutların büyüklükleri 90 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.
Bing

Narli Bahce Evleri Konut Projeleri - guncelprojebilgileri.com

https://www.guncelprojebilgileri.com/narli-bahce-evleri-projeleri
Narli Bahce Evleri konut projeleri kapsamında konum, fiyat, ödeme planı, teslim tarihleri ile ilgili güncel proje bilgileri ve tüm detaylar burada. Narli Bahce Evleri konut projeleri Gökyüzü Şelale Evleri, Motto Teras Bahçe, Alipaşa Evleri konut projeleri için tıkla.
Bing

Narlı Bahçe Evleri - Emlaktown

https://www.emlaktown.com/projeler/proje/narli-bahce-evleri
EYG Yapı tarafından hayata geçirilecek projenin adı Narlı Bahçe Evleri oldu. Proje lokasyon olarak gelişmekte olan Anadolu Yakası Ümraniye mevkiinde inşa edilecek. Bölgesinin en prestijli butik projesi olmayı planlayan Narlı Bahçe Evleri, 335 konuttan oluşacak.
Bing

Narlı Bahçe Evleri - Istanbul

https://haritane.com/narli-bahce-evleri-detay5005346
Narlı Bahçe Evleri haritası, telefonu ve uydu görüntüsü. Narlı Bahçe Evleri iletişim bilgileri, 0216 527 19 0 .., yorumları nasıl, Istanbul Hamza Yerlikaya Bulvarı, 72A, Necip Fazıl, Mah. adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. Narlı Bahçe Evleri haritası, telefonu ve uydu görüntüsü.
Bing

Narlı Bahçe Evleri - Home | Facebook

https://www.facebook.com/narlibahceevleri
Narlı Bahçe Evleri’nde çamaşır ve depolama alanı olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel alanları sizin için tasarladık. # narlıbahçeevleri. See All. Recommendations and Reviews. Harika bir konuma sahip, Az katlı ve bloklar birbirinden uzak. otopark altta ve sitenin tamamı yeşil alan. March 21, 2018.
Bing

Narlı Bahçe Evleri Projesi - 3DKonut

https://3dkonut.com/narli-bahce-evleri/projesi
Narlı Bahçe Evleri projesi EYG Grup tarafından İstanbul Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi'nde 19.000 m2 arsa alanı üzerinde 5 blok olarak hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 normal ve dubleks tipinde dairelerden oluşacak olan Narlı Bahçe Evleri'nde dairelerin alanları 98 m2 ile 318 m2 arasında değişiklik göstermektedir.
Bing

Narlı Bahçe Evleri telefon numarası!

https://www.konutnews.com/anadolu/narli-bahce-evleri-telefon-numarasi-h5147.html
Narlı Bahçe Evleri iletişim bilgisi şu şekilde; Narlı Bahçe Evleri telefon : +90 507 540 40 08 - +90 216 527 19 00 Çalışmaların devam ettiği Narlı Bahçe Evleri projesinde yüzme havuzu, kamelya ve dinlenme alanları bulunacak. 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin tasarlandığı projede 322 adet daire yer alacak. Lokasyonu ile ...
Bing

Narlı Bahçe Evleri Projesi - 3DKonut

https://3dkonut.com/narli-bahce-evleri/projesi
Narlı Bahçe Evleri detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri, projenin tanıtım ve reklam videoları, projenin bulunduğu il ve ilçe ile ilgili yatırım analizleri, projenin bulunduğu bölgedeki hastane, okul ve alışveriş merkezleri ...
Bing

Narlı Bahçe Evleri harita bilgisi!

https://www.konutnews.com/anadolu/narli-bahce-evleri-harita-bilgisi-h4263.html
Lokasyonu ile dikkat çekmesi beklenen Narlı Bahçe Evleri harita bilgisi belli oldu. İşte Narlı Bahçe Evleri konum ve Narlı Bahçe Evleri lokasyon bilgisi şu şekilde; Çekmeköy Ümraniye'de Şile yoluna yakın konumda inşa edilen metro ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Narlı Bahçe Evleri projesi 45 bin ...
Bing