Size Color Quality

Mondi - Yatak ve Baza Kampanyası Reklamı - Mondi Reklamları

www.alisverisrehberi.com/reklamlar/mondi_yatak_ve_baza_kampanyasi.2187.html
Mondi - Yatak ve Baza Kampanyası konulu Mondi Reklamı Şok şok şok 3900 TL lik alışveriş yapan tüketicilerimize Çelik konstrüksiyonlu Tango baza ve Full ortopedik Comfort Clean yatak sadece 599 TL
Bing

Mondi yatak ve bazalarda çarşaf hediye kampanyası ...

https://kampanyabul.org/.../mondi/mondi-yatak-ve-bazalarda-carsaf-hediye-kampanyasi.html
Mondi mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor.Mondi'nin rahat ve sağlıklı yatakları, güvenli ve sağlam bazaları şimdi yastık ve stretch çarşaf hediyeli olarak sizleri bekliyor kaçırmayı ... Mondi yatak ve bazalarda çarşaf hediye kampanyası ...
Bing

Mondi yatak ve bazalarda çarşaf hediye kampanyası ...

https://kampanyabul.org/mobilya-kampanyalari/mondi/mondi-yatak-ve-bazalarda-carsaf...
Mondi yatak ve bazalarda çarşaf hediye kampanyası 12 Temmuz 2011 Mondi mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor.Mondi’nin rahat ve sağlıklı yatakları, güvenli ve sağlam bazaları şimdi yastık ve stretch çarşaf hediyeli olarak sizleri bekliyor kaçırmayın !
Bing

Mondi, Yatak ve Baza Sadece 1 TL Kampanyası - Mobilya ve ...

www.alisverisrehberi.com/kampanya/mondi_yatak_ve_baza_sadece_1_tl_kampanyasi.12942.html
Mondi'den Şok Kampanya.... Mondi Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde Yatak ve Baza'ya sadece 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında Her 5.490 TL lik alışverişe Tango baza+Comfort Clean yatak(150x200) sadece 1 TL, 2.990 TL lik alışverişe ise Flexy/Makro baza+Melodi yatak (90x190) sadece 1 TL.
Bing

Güncel Kampanya ve Duyurular Mondi Mobilya Yatak Baza Ev ...

www.mondi.com.tr/guncel-kampanya-ve-duyurular
*** 5. Flexy Yatak, Enzo Baza ve Başlıktan oluşan tek kişilik uyku paketi (90x190 yatak ve baza, 90 cm başlık) 1.624 TL yerine 1.079 TL’den satışa sunulmuştur. 6. Worldcard’a özel 18 taksit avantajı Worldcard üyesi mağazalarımızda geçerlidir. 7.
Bing

DekorHobi » Mondi’de İndirim Kampanyası

https://www.dekorhobi.com/mondide-indirim-kampanyasi-1975.html
Mondi’nin, rahat kanepe ve koltuk takımları, konforlu yatakları, güvenli ve fonksiyonel bazaları, kullanışlı yatak ve yemek odası takımlarının dahil olduğu yılın bu son kampanyasında; Axess’le alışveriş yapanlar dilerse, şimdi alıp Mart 2012’de ödemeye başlıyor.
Bing

DekorHobi » Ziraat Maximum Mondi Kampanyası‏

https://www.dekorhobi.com/ziraat-maximum-mondi-kampanyasi‏-9328.html
Ziraat Maximum Mondi Kampanyası‏ Ziraat Maximum Kart’ınızla 1 Ocak-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Mondi yetkili satıcılarından yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 12 taksit veya 8 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatı sizi bekliyor.
Bing

Mondi Avangard mobilya modellerinde 4300 TL indirim ...

https://kampanyabul.org/mobilya-kampanyalari/mondi/mondi-avangard-mobilya-modellerinde...
Mondi mobilya mağazalarında 2016 yılına özel Avangard mobilya modellerinde 4300 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında yemek, yatak Odası ve koltuk takımından oluşan AVANGARD serisi paketlerinde indirim yanında Axess kredi kartına özel peşin fiyatına 12 taksit kolaylığı sunulmaktadır..
Bing

Mondi’den Kışa Özel 3’lü Fırsat Kampanyası - Mobilya ve ...

www.alisverisrehberi.com/kampanya/mondi_den_kisa_ozel_3_lu_firsat_kampanyasi.17581.html
Mondi’nin ikinci kampanyasında ise İnci serisi yatak, yemek odası ve koltuk takımı %18 KDV indirimiyle tüketiciye sunuluyor. Kışın yenilenmek isteyen müşterilere özel Mondi kampanyalarının sonuncusu ise koltuktan kanepeye, yataktan yatak örtüsüne birçok üründe %50’ye varan indirimin sunulduğu kampanya.
Bing

Mondi Body Balance isimli yatağın lansman kampanyası ...

www.emlaktafark.com/mondi-body-balance-isimli-yatagin-lansman-kampanyasi-yayina-girdi...
Body Balance teknolojisine sahip yatak, vücut ağırlığını eşit dağıtarak uyku kalitesini artırmayı, özel dokuma kumaşı sayesinde ısı ve nem dengesini korumayı vaat ediyor. Mobilya üreticisi olarak tanınan Mondi, kullandığı farklı jingle ile aynı zamanda yatak üreticisi olduğunu "Yaşamınızın üçte biri bize emanet ...
Bing