kullanım Şartları

Kullanım Koşulları Sözleşmesi

LÜTFEN BU WEB SİTESİNİ OKUYUNUZ VE İZİN VERDİĞİNİZE İZİN VERDİĞİNİZ GEREKTİRİR.

BU WEB SİTESİNİN GİZLİLİK POLİTİKASI KARŞILIKLARA OKUMA VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ VE OKUMA ŞARTLARI KABUL VE KABUL VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BT ETKİLEŞİME İÇİN SİZE ZİYARET HAKKI VERİLMESİ WEB ilişkin dikkat OKU satmak, TRANSACT, SÜREÇ ücretleri alınmaktadır . BU WEB SİTESİNİ ZİYARET ETTİĞİNİZDE, TÜM KULLANIM KOŞULLARININ SİZE VERİLDİĞİNİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. HERHANGİ VE BU SÖZLEŞME DAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE FARKLI ziyaretçi tarafından BÜTÜN SÖZLEŞMELERİ, BEYAN, PROMISES, GARANTİ, EYLEMLER VEYA TABLOLAR YOK KUVVET VEYA yürürlüğe konur.

TÜM KİŞİLER, KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI OKUYUN VE KABUL ETMEMEKTEDİR.

BU SÖZLEŞMELERİN TÜM HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMEDİĞİNİZ BİR RESELLER, ARA MADDE, BAĞLI KURULU, MÜŞTERİ, TİCARİ HİZMET SAĞLAYICI, YAYINCI, REKLAMCILIK VEYA ETKİ BİR ETKİLEŞİM OLARAK, BU WEB SİTESİNDE BULUNMAK, YORUMLANMASI, KULLANMAYA, ÖDENMESİNİ ÖDEME VEYA KULLANIM ÖDEMELERİ KULLANIM POLİTİKASI VE BU WEB SİTESİNİN GİZLİLİK POLİTİKASI. WEB GELECEKTE kendi takdirine bağlı olarak YAPABİLİR referans verilerek dahil edilen BU ANLAŞMA DEĞİŞİKLİKLER VE EK POLİTİKALARI DAHİL.

18 YAŞIN ALTINDA TÜM KİŞİLER BU WEB SİTESİNE ERİŞMİŞ OLDU. 18 YAŞ AŞKINIZSA, BU WEB SİTESİNİ VEYA İÇERİĞİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE GÖRÜŞMEK, OKUYUNUZ VEYA ETKİLEYİN. BU WEB SİTESİ, 1998 ÇOCUK ONLINE GİZLİLİK AKTİVİTESİ (COPA) TARAFINDAN KAPSAMLANAN HERHANGİ BİR BİREYSEL ERİŞİMİ KABUL ETMEKTEDİR.

BU WEB SİTESİ HERHANGİ BİR NEDEN HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA İZLEYİCİ İÇİN ERİŞİM HAKKINI SAKLI TUTAR. Görüntülemekte bir şartı olarak KABUL GİZLİLİK POLİTİKASI, ŞARTLARI ALTINDA, WEB BIRAKILMA AMACIYLA VE BİRÇOK DİĞER KULLANIMI VE MAĞAZA veri ve bilgi alabilecektir.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI ZAMAN ZAMAN SÜRESİNE DEĞİŞEBİLİR. ZİYARETÇİLER BU WEB görüntüleme izni İÇİN GÖZ PARÇASI OLARAK, DEĞİŞİKLİKLER KENDİLERİ bildirmek üzere, bildirme sorumluluğuna sahiptir.

KULLANIM ANLAŞMASI ŞARTLARI

Buraya "Ziyaretçiler" olarak anılan ziyaretçiler, görüntüleyenler, kullanıcılar, aboneler, üyeler, iştirakler, satıcılar veya müşteriler, bu sözleşmenin taraflarıdır. Web sitesi ve önceki web sitesi sahipleri ve / veya işletmecileri bu anlaşmanın tarafları olup, burada “Web Sitesi” olarak anılacaktır. Bu anlaşmanın, bu anlaşmanın Web Sitesi ile olan ve tüm Web sitesiyle yapılan tüm anlaşmalarını geçersiz kıldığını ve yerine getirdiğini anlar ve kabul eder. Ziyaretçiler, elektronik web sitesi kullanım şartlarına, gizlilik politikasına veya Ziyaretçiler web sitesinde bulunan diğer yasal olarak bağlayıcı anlaşmalara sahiptir.

Web Sitesi, ziyaretçinin Hüküm ve Koşulları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm Ziyaretçi web sitesi elektronik sözleşmelerini reddeder. Bu anlaşma tüm tarafları yönetmelidir. Ziyaretçisi olan bir anlaşmazlık durumunda internet sitesi bu anlaşma ile ve Web Siteleri tercih yargı web siteleri seçimine hakemlik veya hukuk bir mahkeme bağlayıcı içinde çözülecektir uygulanan gecikme kural ve yasalarına tabi olacaktır. Bu anlaşmanın şartlarından herhangi bir şekilde farklılık gösteren Ziyaretçiler web sitesi veya başka bir anlaşma ile yapılan tüm sözleşmeler, beyanlar, vaatler, garantiler, eylemler veya beyanlara herhangi bir güç veya etki verilmez. Bayiler, aracılar, iştirakler, ortak girişim ortakları, yayıncılar, reklamverenler, çevrimiçi pazarlamacılar ve bu siteyi ziyaret eden veya bu siteye herhangi bir şekilde erişen tüm kullanıcılar dahil olmak üzere tüm ziyaretçiler karşılıklı yayına tabi olacak ve herhangi bir sözleşme veya sözleşmeye izin verilmeyecektir. Ortak yazılı anlaşma ve web sitesinin onayı olmaksızın herhangi bir sebep veya nedenden dolayı feshedilir.

BU WEB SİTESİNDEN BİLGİ KULLANIMI

Aksi takdirde bu web sitesiyle yazılı bir yazılı sözleşme imzalamadıkça, ziyaretçiler, izleyiciler, aboneler, üyeler, iştirakler veya müşterilerin bu bilgileri ticari veya kamusal bir ortamda kullanma hakkı yoktur; Yayın yapma, kopyalama, kaydetme, bastırma, satma veya bu sitenin içeriğinin herhangi bir bölümünü yayınlama hakları yoktur. Bu web sitesinin içeriğini inceleyerek, bu görüntüleme koşulunu kabul etmiş olursunuz ve herhangi bir yetkisiz kullanımın hukuka aykırı olduğunu ve sizi hukuki veya cezai yaptırıma tabi tuttuğunuzu kabul edersiniz. Yine, herhangi bir kullanım için herhangi bir sebepten ötürü, ziyaretçi, veritabanları, görünmez sayfalar, bağlantılı sayfalar, altta yatan kod veya sitenin içerebileceği diğer fikri mülkler de dahil olmak üzere içeriğinin veya bölümlerinin kullanılması için hiçbir hakka sahip değildir. Hiçbir şey değil. Ziyaretçi, bu hükmün ihlaline ilişkin masraflara ve fiili zararlara ek olarak, ABD $ 100,000 tutarındaki zararları tasfiye etmeyi kabul eder. Ziyaretçi, bu hükmün kabul edilmesinin bir şart koşulu olduğunu ve görüşün kabul edildiğini anladığını garanti eder.

WEB SİTESİNİN SAHİP VEYA KULLANIM HAKKI, BU WEB SİTESİNİN YAYIN, İÇERİĞİ

Web sitesi ve içeriği web sitesi tarafından sahiplenilmekte veya lisanslanmaktadır. Web sitesinde yer alan materyallerin mülkiyet ve telif hakkı olduğu kabul edilmelidir. Ziyaretçilerin site içeriğinde herhangi bir hakkı yoktur. Herhangi bir nedenle web sitesi içeriğinin kullanımı, açık sözleşme veya web sitesinin izni ile yapılmadıkça yasa dışıdır.

SİTEYE HİPERLİNEBİLİR, CO-MARKALAMA, "FRAMING" VE REFERANS SİTESİNİ YASAK

Web sitesi tarafından açıkça izin verilmedikçe, hiç kimse bu siteyi veya herhangi bir nedenden dolayı (bunlarla sınırlı olmamak üzere, logotipler, ticari markalar, marka veya telif hakkıyla korunan materyaller dahil olmak üzere) hiçbirini köprülere bağlayamaz. Ayrıca, bu sitenin URL'sini (web sitesi adresi) herhangi bir ticari veya ticari olmayan ortamda açık bir izin olmadan göndermenize izin verilmez veya siteyi "çerçevelemek" için izin verilmez. Bu tür etkinlikleri kaldırmak veya devre dışı bırakmak için Web Sitesi ile işbirliği yapmayı ve tüm zararlardan sorumlu olmayı özellikle kabul edersiniz. 100,000 ABD Doları tutarında tazminat ödemelerini ve bu hükmün ihlaline ilişkin masrafları ve fiili zararları kabul etmiş sayılırsınız.

SİTEDEKİ İÇERİK İÇİN SORUMLULUK REDDİ

Web sitesi, bu sitenin içeriğinin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler bu bilgileri görüntüleme, okuma, kullanma veya bu bilgilere güvenme riskini üstlenirler. Aksi halde, web sitesiyle aksine bir ifade sözleşmesi oluşturmadıkça, burada yer alan bilgileri doğru olarak kullanma hakkınız yoktur. Web sitesi böyle bir garanti vermemektedir.

Bu ürünü ve potansiyelini doğru bir şekilde temsil etmek için her türlü çaba gösterildi. Bu endüstri, kendi çeklerini kazanç açısından yazabildiği az sayıdakilerden biri olsa da, bu materyallerdeki teknikleri ve fikirleri kullanarak herhangi bir para kazanacağınızın garantisi yoktur. Bu materyallerdeki örnekler ve referanslar, bir kazanç vaadi veya garanti olarak yorumlanmamalıdır. Kazanma potansiyeli, ürünümüzü, fikirlerini ve tekniklerini kullanan kişiye tamamen bağımlıdır. Bu ürün bir iş fırsatı değildir ve sadece İnternet ve arama motoru optimizasyonu hakkında tavsiye ve eğitim sağlar. Bu yeni bir ürün ve sistemdir ve dolayısıyla kullanımından kaynaklanan kazanç geçmişi yoktur. KULLANICILARIN KULLANICILARININ KULLANICILARININ GARANTİ VE GİZLİLİK VEYA ÖZEL BİLGİLERİNİ İHLAL ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞ OLDUĞU GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. BU SİTEDEKİ BİLGİLER ÜRÜNLE DENEYİMİMİZDİR. DENEYİMİNİZİ PAYLAŞMAK İSTİYORSANIZ, BİLİNMEYİ BİLMİYORUZ.

BU WEB SİTESİNDEN VEYA İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLAN BİLGİSAYAR VEYA YAZILIMINIZA NEDEN HARM YASAL UYARI. ZİYARETÇİ VİZELERİN, KAVRAMLARIN VEYA DİĞER YOLSUZLUK FAKTÖRLERİNİN TÜM RİSKİ VAR.

Web sitesi, ziyaretçilerin bilgisayarlarına veya yazılımlarına veya ziyaretçinin daha sonra ziyaretçinin bilgisayarına yanlışlıkla iletilen kodu veya verileri bozmaktan sonra iletişim kurduğu herhangi bir kişinin zarar görmesiyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yine, ziyaretçi bu siteyi veya bu sitede yer alan banner'ları, pop-up'ları veya reklamları kendi riskiyle görüntüleyebilir ve bunlarla etkileşimde bulunur.

İNDİRİLENLER ARASINDAKİ ZARARLI YASAL UYARI

Ziyaretçi bu sitedeki bilgileri bu risk altında indirir. Web sitesi, indirme işlemlerinin virüsler ve solucanlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgisayar kodlarını bozmadığı konusunda hiçbir garanti vermez.

SORUMLULUK SINIRLAMASI

Bu siteyle, pankartlar, reklamlar veya pop-up'lar, indirmeler ve web sitesinin yasal izlemeye izin vermesi koşuluyla herhangi bir şekilde görüntüleyerek, kullanarak veya etkileşimde bulunarak, Ziyaretçinin, herhangi ve fiziksel veya duygusal, öngörülebilir ya da öngörülemeyen, doğada kişisel ya da iş olsun, ne kadar ağır ya da kapsamlı olursa olsun, olası bir zararla sonuçlanan herhangi bir nedensel faktöre dayanan tüm tanımlar.

TAZMİNAT

Ziyaretçinin, Web Sitesi'nin ödeme yapması gereken zarar vermesi durumunda, Ziyaretçinin, Görüntülemenin bir koşulu olarak Web Sitesini herkes için geri ödemeyi vaat ettiğini kabul eder.

SUNUŞLAR

Ziyaretçi, görüntüleme koşulu olarak kabul eder ve Ziyaretçi ile Web Sitesi arasındaki herhangi bir iletişimin bir başvuru olarak kabul edildiğini kabul eder. Bunların bölümleri, içerdiği grafikler veya gönderimin içeriğinden herhangi biri de dahil olmak üzere tüm gönderimler, Web sitesinin münhasır mülkiyeti haline gelecektir ve herhangi bir ek hususa tabi olmaksızın ticari kullanım için daha fazla izin alınmaksızın kullanılabilir. Ziyaretçi, söz konusu bilgileri sadece Web Sitesine, Web Sitesi'nin uygun gördüğü şekilde kullanmasına izin vermek istediği Web Sitesi'ne bildirmeyi kabul eder. “Gönderimler” ayrıca Gizlilik Politikasının bir hükmüdür.

DİKKAT

Herhangi bir sebepten ötürü herhangi bir ek bildirim yapılmayacaktır. Ziyaretçi ve Ziyaretçi, siteyi görme veya siteyle etkileşimde bulunma izninin bir şartı olarak kabul edilme hakkından feragat edildiğini açıkça garanti eder.

ANLAŞMAZLIKLAR

Sitenin bu siteyi görüntülemesi, kullanması veya etkileşimde bulunması için gerekli olduğu düşüncesinin bir parçası olarak, Ziyaretçi, herhangi bir iddia, ihtilaf veya ihtilaf (“CLAIM”) için herhangi bir tür (sözleşme, haksız fiil veya başka türlü) bağlayıcı tahkim kullanmayı kabul eder. Bu satın alma işleminden kaynaklanan veya bu ürünle ilgili olarak ortaya çıkan, bu ürün, talep sorunları, gizlilik sorunları ve kullanım şartları da dahil olmak üzere. Ziyaretçinin hakim olan parti olması durumunda, Ziyaretçi kendi vekalet ücretinin bedelini ödeyecektir. Web Sitesi, Web Sitesi'nin seçim yetkisi alanındaki bir mahkemede Vistor'a dava açma hakkını saklı tutar.

Hiçbir durumda izleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, mahkemeye gitme veya jüri yargılanma hakkına sahip olmayacaktır. İzleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, kurallarda belirtilen durumlar dışında duruşma öncesi keşif yapma hakkına sahip olmayacaktır; tahkime konu olan herhangi bir hak iddiasında bulunacak herhangi bir hak talebinde bulunan bir grubun temsilcisi veya üyesi olarak katılma hakkına sahip olmayacaksınız; hakem kararının nihai ve sınırlı temyiz hakları ile bağlayıcı olacaktır.

Hakim taraf, avukat ücretleri, tahsilat ücretleri, soruşturma ücretleri, seyahat masrafları dahil olmak üzere, ihtilaf tahkimi ile ilgili tüm masraflar için karşı tarafça tazmin edilecektir.

HUKUK DÜZENİ VE VENE

Bu satın alma ile ilgili herhangi bir konu bir mahkeme önüne çıkarılacaksa, tahkim öncesi veya sonrası, İzleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, irtibat bilgisinde devlet ve şehir olarak beyan edilen yegane ve uygun yargı yetkisini kabul eder. aksi belirtilmedikçe web sahibinin Davaların federal bir mahkemede olması durumunda, uygun mahkeme web siteleri seçiminin federal mahkemesi olacaktır.

Fatura modeli ve iptal / iade politikası

İadeler, teklifte aksi belirtilmedikçe web sitesinin alt kısmındaki bağlantıya tıklayarak müşteri desteğiyle iletişime geçerek talep edilebilir.

UYGULANABİLİR YASA

İzleyici, ziyaretçi, üye, abone ya da müşteri, uygulanacak olan yasanın, her durumda, iletişim bilgilerindeki Web sitesi listesinin durumuyla uyumlu olacağını kabul eder.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu web sitesinin operatörüne [email protected] adresinden ulaşılabilir.