Country Size Color Quality

Excellence Koşuyolu Projesi | Konut Projeleri Vitrini

https://konutprojelerivitrini.com/proje/excellence-kosuyolu-projesi
Excellence Koşuyolu Projesi, Sur Yapı’nın ustalık eseri Excellence’ta İstanbul’un büyüleyici silüeti evinize konuk oluyor. Tarihi Yarımada, Adalar ve Kız Kulesi manzarası tüm güzelliği ile gözlerinizin önüne seriliyor. Bu müthiş manzara için elinizi çabuk tutun.
Bing

Koşuyolu Koru Evleri | Konut Projeleri Vitrini

https://konutprojelerivitrini.com/proje/kosuyolu-koru-evleri
Koşuyolu Koru Evleri, İstanbul’un gözde semti Altunizade’de, Validebağ Korusu’na komşu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün yanı başında, lüks ve yeşili bir arada yaşatan çok özel bir proje; Koşuyolu Koru Evleri.
Bing

koşuyolu konut projeleri - 30/10/2019 - Emlakkulisi.Com

https://emlakkulisi.com/guncel/kosuyolu-konut-projeleri/216256
koşuyolu konut projeleri Ekonomik krizle dar boğaza giren inşaat sektörü, yeni konut projeleri ve uygun ödeme koşullarıyla bayram havası estiriyor. Ekonomik krizle dar boğaza giren inşaat sektörü, yeni konut projeleri ve uygun ödeme koşullarıyla bayram havası estiriyor.
Bing

Beyaz İnşaat'tan yeni proje; Koşuyolu ... - Konut Projeleri

https://www.emlaksayfasi.com.tr/anadolu-yakasi-konut-projeleri/beyaz-insaat-tan-yeni...
4 bin 200 metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek olan Koşuyolu Konakları projesi Beyaz İnşaat imzası ile yükselecek. 2+1, 3+1, 3+2 dubleks ve 4+2 dubleks daire seçeneklerinin bulunacağı Koşuyolu Konakları projesinde 2+1 daireler 95.5 metrekare ile 100 metrekare ve 3+1 daireler ise 105 metrekare ile 155.5 metrekare arasında tasarlanacak.
Bing

Ofton Koşuyolu Projesi - En Yeni ve Güncel Konut Projeleri

https://www.projedefirsat.com/ofton-elit-kosuyolu.html
Ofton Koşuyolu PROJE ÖZELLİKLERİ. İstanbul'un merkezi noktalarında 'Elysium' markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle 'şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme' olanağı sunmaya devam eden Ofton İnşaat,Ofton Koşuyolu, 6 bin 276 metrekarelik arsa alanı üzerinde 2 blok halinde yükseliyor.
Bing

KOŞUYOLU KORU EVLERİ projesi fiyatları KOŞUYOLU KORU ...

https://www.yeniprojeler.com/yeni-konut/kosuyolu-koru-evleri-fiyatlari-nerede-teslim...
Koşuyolu Koru Evleri’nde 4 mevsim Daikin VRV konforu yaşanacak Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de gayrimenkul projelerinin tercihi olan Daikin VRV sistemler, Koşuyolu Koru Evleri’ne de iklimlendirme konforu yaşatıyor.
Bing

Koşuyolu Koru Evleri | Gayrimenkul Haber

www.gayrimenkulhaber.com/konut-projeleri/kosuyolu-koru-evleri
Koşuyolu Koru Evleri. Taş Yapı ve Selçuklu inşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Koşuyolu Koru Evleri 210 adet bağımsız bölüm konut ünitesinden oluşmaktadır. Selçuk Ecza Holding’in Altunizade’deki 30 dönüm arazisi üzerinde yükselecek olan Koşuyolu Koru Evleri projesi 5 ve 8 katlı 13 bloktan meydana geliyor.. Koşuyolu Koru Evleri‘nde 3+1, 4+1, 5+2 ve 6+1 oda ...
Bing

Koşuyolu Koru Evleri - HT Emlak - Habertürk

htemlak.haberturk.com/yeni-projeler/emlak/16652-kosuyolu-koru-evleri
Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,3+1,4+1,5+1 ve 6+2 daireler yer alıyor. Koşuyolu Koru Evleri projesinde konut fiyatları metrekare bazında 5 .000 dolar ile 7.000 dolar arasında değişiyor. Yüzde 10 KDV ile satışa sunulan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.
Bing

Elysium Elit Koşuyolu | Yeşilin En Güzel Tonlarında Bir Hayat!

elysiumelit.com.tr
Bu formda verilen kişisel bilgilerin, Elysium Elit şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve iş birliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına, saklanmasına ve paylaşılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyor musunuz?
Bing

Koşuyolu Koru Evleri Konut Projesi ve Fiyatları

https://www.guncelprojebilgileri.com/istanbul-anadolu-konut-projeleri/kosuyolu-koru-evleri
Taşyapı İnşaat ve Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen Koşuyolu Koru Evleri projesi 30 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 5 ila 7 katlı 13 bloktan oluşan projede sadece 196 konut yer alıyor. Projede 2+1 daireler 185 metrekare, 3+1 daireler 191 ila 254 metrekare, 4+1 daireler 260 ila 529 metrekare, 5+1 dubleksler 513 ila 557 metrekare, 5+2 dubleksler 669 ...
Bing