Country Size Color Quality

İder Mobilya Teşhir Şikayetleri - Şikayetvar

https://www.sikayetvar.com/ider-mobilya/teshir
İder Mobilya'dan aldığım ürün ile firmanın internet sitesi ile kataloğundaki ölçüler farklı. Myra gardırop, katalog ve site ile teşhirde derinlik 64 cm. Aldığım ürün 60 cm. Montaj ekibi temiz çalışmıyor, ürünle…
Bing

İder Mobilya Teşhir Ürünü Getirdi - Şikayetvar

https://www.sikayetvar.com/ider-mobilya/ider-mobilya-teshir-urunu-getirdi
İder Mobilya Teşhir Ürünü Getirdi Ceres şifoniyerim teşhir ürünü geldi ürün lerim hasarlı ve benim teşhir ürününü kabul ettiğim iddia ediliyor. Trabzon Yomra İder Şube si'nden ürünlerim alındı, yüzüme baka baka yalan konuşuluyor, ürünler hep hasarlı orada çalışan G** hanım dalga geçiyor.
Bing

İder Mobilya Teşhir Ürünü Şikayetleri - Şikayetvar

https://www.sikayetvar.com/ider-mobilya/teshir-urunu
İder Mobilya'dan aldığımız TV sehpası ilk kurulumda fark ettiğimiz kenarında soyulma ve çekmecelerin birbirine sürtmesinden dolayı servis çağırdık. Onlar gider gitmez aramamıza rağmen haftalar sonra servis geld… 21 Eylül Müberra 2.217
Bing

İder Mobilya'dan Aldığımız Bütün Mobilya Teşhir Ürünü ...

https://www.sikayetvar.com/ider-mobilya/ider-mobilyadan-aldigimiz-butun-mobilya-teshir...
Ben de dört sene önce evlendim. Bütün evimi İder Mobilya'dan döşedik... Almaz olaydık bütün mobilya teşhir ürünü çıktı ben Eskişehir'de oturuyordum. Eşyayı Bursa Nilüfer şubesinden almıştık bize teşhir ürünlerini getirmişler ilk taşınmada eşyam mahvoldu gevrek mobilya söküp taktıkça çatlıyor hep bir parçasını eksilterek kullanıyoruz artık.
Bing

15 Lüks Ider Mobilya Teşhir ürünleri | AB-Furniture

https://www.abfurniture.net/ider-mobilya-teshir-urunleri
Received from mail io0 f186 google [209 85 223 186] by mail from ider mobilya teşhir ürünleri , source:wikileaks.org. 15 Lüks Ider Mobilya Teşhir ürünleri yüksek çözünürlüklü bir görüntüdür ve Iskander tarafından yüklenmiştir.Evinizi, apartmanınızı ve evinizi dekore etme ilhamı için 15 Lüks Ider Mobilya Teşhir ürünleri yapabilirsiniz..
Bing

İder Mobilya ürünleri İSMOB’da yoğun ilgi gördü!

https://emlakkulisi.com/ider-mobilya-urunleri-ismobda-yogun-ilgi-gordu/511037
İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı; “İder Mobilya olarak içinde bulunduğumuz dönemde iç pazarda kendi mağaza sayılarımızı ve franchise sayımızı artırmayı, dış pazarda da ihracat müşterilerini arttırmayı düşünüyoruz. Fuar da gelen talepler de bunu açıkça göstermektedir.
Bing

Mobilya İçin Tek Marka İder - neclaguven ider mobilya ...

https://www.memnuniyet.net/mobilya-icin-tek-marka-ider
Aslinda #İder mobilya magazalarini ve hatta İder urunlerink bu kadar tarz ve kaliteli bilmiyordum.Nisanlim ile dugun alsiverisine cikmistik ve benim aklimda diger buyum mobilya markasinin urunleri vardi.Nisanlim daha onceden gordugu icin bana sadece bir ugrayalim ve gor begenmessen cikariz dedi ve iceri girdik.Zaten girer girmez tarz konsept urunleri gorunce ben bittim.Ve hemen urum secimine ...
Bing

Mutfak Aksesuar Ürünleri | Mobilya Dekorasyon

https://www.mobilyadekorasyonrehberi.com/mutfak-aksesuar-urunleri
Dekorasyonu yapılmamış bir mutfakta yemek yapasınız dahi gelmez. Bu yüzden mutfağınızı en güzel şekilde dekore etmek sizin de hakkınız. Mutfak dekorasyon önerilerimizi görmek için tıklayın.
Bing

İder Mobilya'nın Tekrar Eden Sorunları ve Kusurlu Ürünleri ...

https://www.sikayetvar.com/.../ider-mobilyanin-tekrar-eden-sorunlari-ve-kusurlu-urunleri
İder Mobilya'dan aldığım yatak odasının gardolabı önce rayından çıkıp üstüme düştü, gelip yaptılar birkaç geçtikten sonra yine aynısı oldu ve bu sefer sağ tarafı komple ayna olan dolabımın iki parça aynası düştü kırılmamıştı. Servis geldi çift taraflı bant ile yapıştırdılar, sağlam olmadığını belirttim ancak önemsemediler.
Bing

Ahmur Mobilya - İzmir Oktay Collection

www.ahmurmobilya.com
Ahmur Mobilya olarak İzmir mobilya sektörünü yakından takip ediyoruz. Her yıl değişen yatak odası, yemek odası takımlarımız ile müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz.
Bing