Country Size Color Quality

Hatay Mobilya Mobilya Dekorasyon fuarı Hatay Fuar Alanı ...

www.fuartakip.com/fuarlar/fuarturdetay.asp?ID=24687
Hatay Mobilya ve Dekorasyon Fuarı - Dünya Sektörel fuarlar takvimi, otel konaklamalı fuar turları, dünya fuarları portalı, kongre seminer toplantı organizasyonları
Bing

Hatay Mobilya Fuarı

www.elkafuar.com/project/2-hatay-mobilya-fuari
HATAY MOBİLYA FUARI, 10 – 14 Kasım 2017 tarihleri arasında, Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir. Hatay’da, bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan Hatay Mobilya Fuarı, bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunurken, sektörünün ve Hatay’ın tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı

www.elkafuar.com/project/3-hatay-mobilya-fuari
HATAY MOBİLYA FUARI, 23 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında, Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir. Hatay’da, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Hatay Mobilya Fuarı, bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunurken, sektörünün ve Hatay’ın tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır.
Bing

3.Hatay Mobilya Fuarı

https://firmarehberim.com/haber/yerel/3-hatay-mobilya-fuari--233108
Tüm sektör profesyonellerinin yanı sıra, mobilya ihtiyacı olan, yeni evlenen , evini yenileyen, ofis mobilyası ihtiyacı olan, son modayı ve trendleri takip etmek isteyen, fuar özel üretimleri ve fiyatları ile buluşmak isteyen tüm ilgililerimizi birlikte olabilmek üzere 3. Hatay Mobilya Fuarımıza davet etmekteyiz.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı açıldı | Hatay Zafer

https://www.hatayzafer.com.tr/hatay-mobilya-fuari-acildi
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Hatay Mobilya Fuarı’nın 2’incisi dün düzenlenen tören ile açıldı. Elka Fuarcılık tarafından organizesi gerçekleştirilen Mobilya Fuarı’nda 59 firma 5 bin metrekarelik kapalı alında ürünlerini sergiliyor. Fuar 14 Kasım’a kadar açık kalacak. HATAY 2.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı, Hatay, Antakya (2019)

https://www.evepla.com/TR/Antakya/819304391509033/Hatay-Mobilya-Fuarı
Hatay Mobilya Fuarı 12-20 KASIM 2016 @HatayMobilya Resmi Twitter Hesabımızdır... www.elkafuar.com Mobilya sektörünün gelişimine yönelik olarak hazırlanmakta olan 2.Hatay Mobilya Fuarına girişler ücretsiz olup, 10-14 Kasım 2017 günü tarihleri arasında ziyarete açık olacaktır. #KasımdaHatayda
Bing

Hatay Mobilya Fuarı Açıldı - Hatay Haberleri

www.milliyet.com.tr/hatay-mobilya-fuari-acildi-hatay-yerelhaber-2395579
Hatay Valiliği ile Hatay Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşun destek verdiği Hatay Mobilya Fuarı’nın ikincisi düzenlenen törenle açıldı.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı | Mobilyanomi

https://www.mobilyanomi.com/hatay-mobilya-fuari
Devam eden İnegöl Mobilya Fuarı ile aynı günlere denk gelse de Hatay Mobilya Fuarınada ilgi beklenenden fazla oldu. Bu durumdan hem Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, hemde Hatay da bulunan Mobilyacı esnafları gayet memnun. Fuara gösterilen ilgi mobilya sektörünün önemini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı açıldı | Hatay Yaşam Gazetesi

www.hatayyasam.com/hatay-mobilya-fuari-acildi
Hatay Valisi Erdal Ata ise ikincisi düzenlenen Hatay Mobilya Fuarı’nın açılışında olduğundan mutluluk duyduğunu söyledi. Hatay’da mobilyacılık sektörünün önemli bir sektör olduğunun altını çizen Vali Ata, “Geçen yıl birincisi düzenlenmişti, bu sene ikincisi düzenleniyor.
Bing

Hatay Mobilya Fuarı açıldı haberi | Hatayvatan.com - Hatay ...

https://www.hatayvatan.com/hatay-mobilya-fuari-acildi.html
Hatay Mobilya Fuarı, Hatay valisi Erdal Ata ve katılımcılar tarafından törenle açıldı. Açılış programına Hatay Valisi Erdal Ata’nın yanı sıra Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Orhan Karasayar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, İl Emniyet Müdürü ...
Bing