Country Size Color Quality

İçini Gösteren Röntgen Kamera

https://www.frmtr.com/elektronik-dunya/18575-icini-gosteren-rontgen-kamera.html
Arkadaşlar böyle bir olay var kısaca anlatmak isterim, Sony firmasının ilk piyasaya çıkardığı "nightshot" özellikli kameralarında bu fonksyon gündüz çalıştırıldığında güneşinde yardımıyla elbiseleri neredeyse şeffaflaştırıyordu, nette xray pics diye aratın görürsünüz sanıyorum.
Bing

Vücudun içini gösteren kamera üretildi

https://mardintimes.com/haber-vucudun-icini-gosteren-kamera-uretildi-6217.html
İskoçya’daki bilim insanları, insan bedeninin içini gösterebilen yeni bir kamera geliştirdi. Cihaz, doktorların hastayı incelemeleri sırasında endoskop gibi tıbbi cihazların vücut içindeki ilerlemesini takip etmelerine yardımcı olacak.
Bing

Vücudun İçini Gösteren Medikal Kamera Geliştirildi ...

https://teknodiot.com/vucudun-icini-gosteren-medikal-kamera-gelistirildi
Kamera vücut içinde ışık yayan, esnek endoskop ucu gibi nesneleri izleyebiliyor. Bugüne kadar röntgen ışını veya çok pahalı metotlar kullanmadan endoskopu izlemek mümkün değildi. Endoskop ışığı vücutta dolaşırken, düz ilerlemek yerine genelde dokulardan ve organlardan saçılarak ve yansıyarak ilerler.
Bing

Elbisenin içini gösteren kamera / Telekom / Mobil ...

blog.milliyet.com.tr/elbisenin-icini-gosteren-kamera/Blog/?BlogNo=2470
Yamada Denshi, Vodafone telefonlara add-on olarak ürettiği gece filtresi ile gece telefonla resim çekmeyi olanaklı kıldı ancak ummadığı bir sonuç ile karşılaştı. £100’ luk bir filtre ile sadece Japonya’da bulunan V602-SH modeli telefonun kamerası beklenmedik bir özelliği ile de ...
Bing

İnsan vücudunun içini gösteren kamera - Doğruhaber

https://dogruhaber.com.tr/haber/260703-insan-vucudunun-icini-gosteren-kamera
Bu kamera, doktorların dahili inceleme yaptıkları zaman endoskopi gibi tıbbi cihazların vücut içindeki ilerlemesini takip etmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Tıp dünyasında şu anda ağırlıklı olarak yüksek maliyetli röntgen gibi tarama teknolojileri kullanılıyor.
Bing

Kıyafetlerin içini gösteren kamera - Teknoloji Haberleri

www.hurriyet.com.tr/teknoloji/kiyafetlerin-icini-gosteren-kamera-10461180
İddiasına göre David Steele adlı bir üretici yıllar sonra kıyafetlerin içini gösteren bir kamera lensini üretmeyi başardı. 200 dolara internet sitesi üzerinden satışa sunduğu bu ...
Bing

Kıyafetlerin İçini Gösteren Kamera Bilmecesi | MaxiCep

https://forum.maxicep.com/konu/kiyafetlerin-icini-gosteren-kamera-bilmecesi.177936
İddiasına göre David Steele adlı bir üretici yıllar sonra kıyafetlerin içini gösteren bir kamera lensini üretmeyi başardı. 200 dolara internet sitesi üzerinden satışa sunduğu bu lens belki profesyonel kullanıcıların ilgisini çekmeyebilir ama bu şehir efsanesini yıllardır dinleyen bir kısım amatör kullanıcının büyük ilgi göstereceği kesin.
Bing

Vücudun içini gösteren kamera üretildi – Bilimpro

https://bilimpro.com/2017/09/04/vucudun-icini-gosteren-kamera-uretildi
Endoskopi, ucunda kamera olan, kıvrılabilen, yaklaşık 110 ila 140 santimetre uzunluğunda ve 8-10 milimetre çapında bir aletle yemek borusu, mide, oniki parmak bağırsağı ve kalın bağırsağın görüntülenmesi işlemi olarak tanımlanabilir. Sindirim sistemi rahatsızlıklarında hem teşhis hem de tedavi amacıyla kullanılıyor.
Bing

teknopeace: İnsanın İçini Gösteren Kamera Geliştirildi

https://teknopeace.blogspot.com/2017/09/insann-icini-gosteren-kamera.html
İnsanın İçini Gösteren Kamera Geliştirildi Bilim adamları, insan bedeninin içini gösterebilen yeni bir kamera icat etti. Bu kamera, doktorların dahili inceleme yaptıkları zaman endoskopi gibi tıbbi cihazların vücut içindeki ilerlemesini takip etmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı ...
Bing

Vücudun İçini Gösteren Medikal Kamera Geliştirildi ...

https://www.gercekbilim.com/vucudun-icini-gosteren-medikal-kamera-gelistirildi
Bilim insanları , insanın vücudunun içini gösterebilen bir kamera ürettiler. Bu kamera sayesinde endoskop gibi cihazlar vücut içinde takip edilebilir. Kamera vücut içinde ışık yayan, esnek endoskop ucu gibi nesneleri izleyebiliyor. Bugüne kadar röntgen ışını veya çok pahalı metotlar kullanmadan endoskopu izlemek mümkün değildi.
Bing