Size Color Quality

bellona tek kisilik baza kampanyasi

Bellona mobilya yatak ve baza hediye kampanyası ...

https://kampanyabul.org/.../bellona/bellona-mobilya-yatak-ve-baza-hediye-kampanyasi.html
Kampanya kapsamında Bellona markalı ürünlerden 6.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 1 adet çift kişilik NoStress yatak (150×200 cm), 9.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize ise 1 adet Çift Kişilik NoStress yatak ve 1 adet 150×200 cm Twinjoy Baza hediye edilecektir.
Bing

Bellona mobilya yatak ve baza hediye kampanyası ...

https://kampanyabul.org/mobilya-kampanyalari/bellona/bellona-mobilya-yatak-ve-baza...
Bellona şimdi mobilya alışverişi yapanlara özel yatak ve baza hediye ediyor. Kampanya kapsamında Bellona markalı ürünlerden 6.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 1 adet çift kişilik NoStress yatak (150×200 cm), 9.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize ise 1 adet Çift Kişilik NoStress yatak ve 1 ...
Bing

Bellona mobilyada yatak ve baza hediye kampanyası 2016 ...

https://kampanyabul.org/.../bellona-mobilyada-yatak-ve-baza-hediye-kampanyasi-2016.html
“Yatak ve Baza Hediyeniz Bizden” kampanyası ile ilgili uygulama esasları aşağıdaki gibidir. – Tüketicilerimizin hediye hak edebilmesi için, Bellona markalı ürünlerden 6.900.-TL (KDV Dâhil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden) ve üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir. 6.900.-TL altındaki alımlara hediye verilmez.
Bing

Bellona mobilyada yatak ve baza hediye kampanyası 2016 ...

https://kampanyabul.org/mobilya-kampanyalari/bellona/bellona-mobilyada-yatak-ve-baza...
Bellona mobilya mağazalarında kampanyalar sürüyor. 2016 yazına özel kampanya kapsamında evini yenileyenlere özel 6900 TL ve üzeri alışveriş yapanlara yatak ve baza hediye fırsatı sunuluyor.
Bing